BİRKAYA BAKIR PRİNÇ METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ

0212 671 44 82

Birkaya Bakır ı kurulduğumuz tarihten bu yana müşterilerimize yüksek stok, hızlı sevkiyat ve uygun fiyat ile hizmet etmekteyiz. Firmamız show more

0212 671 44 82

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No:37, B-1 Blok

http://www.birkaya.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Birkaya Bakır ı kurulduğumuz tarihten bu yana müşterilerimize yüksek stok, hızlı sevkiyat ve uygun fiyat ile hizmet etmekteyiz. Firmamız faaliyete başlarken müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en kaliteli ürünü en uygun fiyata tedarik edip, stoklayarak müşterilerimize sevk etmeyi ve müşterilerimizin stok maliyetlerinden kurtulmalarını aynı zamanda da Termin sıkıntılarını ortadan kaldırmayı hedefledik.

Evet artık 2016 Yılındayız ve BİZ ;

2016 yılı itibariyle de hedefimizde kararlı ve istikrarlı bir şekilde ilerliyoruz ve her sene hedefimizi de revize ediyoruz. Firma yöneticimiz ve çalışanlarımız daima piyasa koşullarına göre bilgilerini geliştirmekte şirket içi ve şirket dışı eğitimlere önem vermektedir. Birkaya bakır eski nesil firmalardansa yeni ticari stratejilere uygun, müşteri odaklı çalışmayı seven bir ekipten oluşmaktadır ve ekip ruhuyla hareket etmekteyiz. Birkaya Bakırda Asla Ben yoktur daima BİZ vardır.

Bizde her zaman “Mutlu Çalışan, Mutlu Müşteri daima Mutlu İşveren “ Felsefesi hâkimdir.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.