BEREKETSAN MAKİNA İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

0212 671 42 63

1995'li yılların başlarından bu yana değişik firmalarda makina endüstrisine hizmet veren Bereketsan genel müdürü Bülent Altınak; show more

0212 671 42 63

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 118/B - 127/B, B-5 Blok

http://www.bereketsan.com.tr

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

1995’li yılların başlarından bu yana değişik firmalarda makina endüstrisine hizmet veren Bereketsan genel müdürü Bülent Altınak; sektörde edindiği tecrübeyle Yurtiçi ve yurtdışı satış hacmi doğrultusunda kurumsallaşma sürecini başlatarak BEREKETSAN Makina İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti’yi kurmuştur. Firma Dolum, kapak kapama, etiketleme ve çeşitli ambalaj makinaları üretiminde faaliyetine halen devam etmektedir. KİMYA ve KOZMETİK sanayileri başta olmak üzere makinalarımız GIDA, İLAÇ sanayilerinde dolum ve kapak kapatma alanlarında çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Üretimini yapmış olduğumuz makinalarımızın başlıcaları olarak şunları sayabiliriz; Çeşitli tipleri olmak üzere yarı otomatik dolum makinaları, tam otomatik dolum makinaları, yarı otomatik ve tam otomatik kapak kapatma makinaları, tüp dolum makinaları, asit dolum makinaları manuel, yarıotomatik ve tam otomatik asitli veya asitsiz deterjan dolum makineleri, konveyör bantlar, özel projeli makinalar şirketimizin üretim programında olup günün çağdaş teknolojisine uygun ve kaliteli olarak imal edilmektedir.

Türkiye’de çeşitli konularda üretim yapan birçok büyük firma başta olmak üzere yurt içinde çeşitli illerdeki müşterimiz olduğu gibi yurt dışında da makinalarımızı kullanan müşterilerimiz bulunmaktadır.Firmamız daima daha iyi olanı bulma ve daha kaliteli olanı yapma prensibinden hareket ederek yola çıkarak ve aynı prensipten asla vazgeçmeden bünyesinde bulunan tecrübeli teknik kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Üretimini yaptığımız makina yelpazesini müşterilerimize sunarken standartlarına uygun ekonomik ve güvenilir bir hizmet anlayışını benimseyerek hizmet verdiğimiz kurumlara bütçeyle hedeflenen tasarrufların sağlanmasında katkıda bulunmak.

VİZYONUMUZ

Tecrübeli ve deneyimli kadro ve bilgi birikimiyle kurum ve kuruluşların üretim faaliyetlerinde ”stratejik hizmet ortağı” rolünü üstlenerek ; yurt içi ve yurt dışında tercih edilen bir kurum olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

 • Müşteri memnuniyetini ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutmak
 • Hizmet verdiğimiz müşterinin belirlediği kalite anlayışının ötesinde uluslar arasında kabul görmüş ürün ve hizmeti sunmak
 • Çevreye saygılı müşterisine güven veren makina ve ekipmanları geliştirmek doğabilecek hataların önleyici faaliyetlerini dinamik bir şekilde hayata geçirerek kalite ve kontrol sistemini iyileştirmek
 • Eğitimli ve deneyimli çalışanlarımızı performansını arttırmak için ergonomik bir çalışma ortamı sağlamak
 • Pazar payındaki istikrarını sürdürmek için müşterilerin istek ve beklentilerine eksiksiz ve zamanında cevap vermek
 • Makina ve ekipmanların kalitesinde en iyiyi yakalamak için, sektördeki teknolojik gelişmeleri takip etmek
 • Üretimini yaptığımız makina ve ekipman çeşitleriyle hizmetlerimizin kalitesini giderek daha arttırmak için çalışanlar, müşteriler ve tedarikçilerimizle birlikte hareket etmek.

bize mesaj gönder

  Fiyatınızı oluşturun

  Görüntülenecek derecelendirme yok.