Firmamızın kurucusu Osman Özdemir 1994 yılından itibaren paslanmaz sektöründe faaliyet gösterip her zaman müşteri memmuniyetini ön planda show more

0212 508 95 14

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 201, C-1 Blok

http://beratpaslanmaz.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Firmamızın kurucusu Osman Özdemir 1994 yılından itibaren paslanmaz sektöründe faaliyet gösterip her zaman müşteri memmuniyetini ön planda tutmuştur.

Hazır su depoları ve aynı zamanda dışarıdan yerine olmayan bina altlarına ya da bodrumlara parçalar halinde getirip yerinde montaj yapılabilmektedir.

Yer keşfi yapıldıktan sonra bir günde içersinde tarafımızdan kurulabilmektedir.

Aynı zamanda fabrikanızı ya da villa,ev ve gıda sektörüne de karıştırıcı (mikser) imalatı yapılmaktadır.

Depolarımız tip olarak yatay ya da dikey şeklindedir.Paslanmaz su deposu özel maddeden üretildiği için paslanmaz , korozyona maruz kalmaz. Paslanmaz su depoları suyu direkt etki etmeyeceği için sağlığa zararsızdır.Paslanmaz su depoları son teknoloji ile üretilmektedir. Su depolarınızı istediğiniz boyutlarda üretebiliriz.Kaynak ya da benzeri bakım faaliyetleri gerektirmez.Bu depoların ağırlıkları azdır fakat dayanıklıdır.Depo içerisinde pas,kireç vb. maddeler oluşturmaz.Böylece suyunuza zarar vermez. Her türlü alanda kullanılabilir.Sürekli bakım gerektirmez.Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulup en uygun fiyatlara imalat yapılmaktadır. Hazır su deposu ve su tanklarında uygun fiyatlar hızlı şekilde teslimatlar yapılmaktadır.

Bir telefonunuz ile hızlı bir şekilde cevap veriyoruz.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.