AZAK MERDİVEN SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

0212 549 80 81

1963 yılında yapı sektöründe faaliyete başladık. 1989 yılında sektörün ihtiyaçları doğrultusunda ahşap merdiven imalatına yöneldik. show more

0212 549 80 81

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 227, C-3 Blok

http://www.azakahsap.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

1963 yılında yapı sektöründe faaliyete başladık. 1989 yılında sektörün ihtiyaçları doğrultusunda ahşap merdiven imalatına yöneldik. 1994 yılından günümüze, Almanya ağırlıklı olmak üzere birçok Avrupa ve Ortadoğu ülkesine ürünlerimizi ihraç etmekteyiz.

İstanbul – İkitellideki fabrikamızda merdiven imalatı yapmakta ve ürünlerimizi gerek iç pazarda gerekse uluslararası pazarda son kullanıcıyla buluşturmaktayız.Son yıllarda, özellikle ihracata ağırlık vererek müşteri portföyünü genişletmekteyiz.

Yapı sektöründe yarım asra yaklaşan hizmetimizle yerel ve ulusal müşterilerimizin bize olan güvenlerini boşa çıkarmamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Fabrikamızda ihtiyacınıza uygun dubleks daireler için veya işyerleri için, ahşap, metal, işyeri merdivenleri, helezon merdivenler, yanaklı, omurgalı merdiven, metal gövdeli merdiven ve talebiniz doğrultusunda özel sipariş merdivenleriniz üretilmektedir.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.