AYDEMİR KALIP MAKİNE SAN.

0212 671 34 15

2010 yılı içerisinde kurulan AYDEMİR MAKİNE ve KALIP SANAYİ , kalıp teknolojileri alanında kesme kalıbı, sıvama kalıbı, bükme kalıbı, show more

0212 671 34 15

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 397/B, E-2 Blok

http://aydemirkalip.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

2010 yılı içerisinde kurulan AYDEMİR MAKİNE ve KALIP SANAYİ , kalıp teknolojileri alanında kesme kalıbı, sıvama kalıbı, bükme kalıbı, prograsiv kalıp ve kalıp tamiri hizmetleri vermektedir.

Müşterilerine kusursuz hizmet vermeye çalışan firmamız güncel teknoloji ve trendi yakından izlemektedir. AYDEMİR MAKİNE VE KALIP SANAYİ olarak Türkiye pazarında tanınmış ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı hedefleyen firmamız aynı sektörden birçok firme ile kurumsal düzeyde işbirliktelikleri yapmaktadır.

AYDEMİR MAKİNE VE KALIP SANAYİ, dinamik kadrosu ve yeniliklere uyum saglayan teknolojik alt yapısı ile müşterilerinin karşılaştığı kalıp sorunlarına anında müdahale eden bir firma olarak bilinmektedir. Firmamız kalıp üretimi ve üretim sonrası sağladığı destek ile müşterin memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. ” kaliteli ürün, güler yüzlü müşteri” vizyonu ile aldığı işleri söz verdiği tarihten önce teslim etmek için çaba sarf eden firmamız ” DOĞRULUK ve DÜRÜSTLÜK ” sloganını kendine ilke edinmiştir..

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.