AVS ALP VİNÇ SAN. VE KALDIRMA GRUP. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

0212 549 42 12

1980 yılından itibaren vinç çeşitleri, yük asansörleri ve bunların çelik yapılarının üretim, montaj ve teknik servis çalışmalarını show more

0212 549 42 12

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 93/B, B-4 Blok

http://www.alpvinc.com.tr

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

1980 yılından itibaren vinç çeşitleri, yük asansörleri ve bunların çelik yapılarının üretim, montaj ve teknik servis çalışmalarını yürütmektedir.
Türkiye-İstanbul daki üretim tesisimizde faaliyetlerini sürdüren firmamız, sektöründeki bilgi, tecrübesi ve kalite anlayışıyla alanında lider firmalar arasında yerini almıştır.

Dünya standartlarında yaptığı üretimleriyle ihracata yönelmiş, özellikle Kuzey Afrika Bölgesi’ndeki çalışmalarını hızlandırmıştır.
Cezayir, Sudan, Mısır ve Fas ‘ ta şubelerimiz bulunmaktadır.

Amacımız müşterilerimize kaliteli ürünler sunmak, üretimde sunduğumuz kalite anlayışını satış sonrasında da sürdürmektir.

Vinç konusunda FEM, DIN normlarına uygun imalat yapan firmamız dünya markalarıyla rekabet edebilecek ürünler sunmaktadır.

Üretimimiz tamamen uluslararası kabul görmüş CE (Conformity of Europen) belgesine ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemlerine uygun olarak yapılmaktadır ve bu konuda sürekli iyileştirme çalışmalarına devam edilmektedir. Üretimimiz tamamen müşteriden alınan verilere göre yönlendirilmektedir.

Makinalarımız;

  • Sıfır sessiz olup 5 yıl şanzıman garantisi vardır,
  • Avrupa standartlarına göre yapılmaktadır,
  • Emniyet kat sayısı; can güvenliği ve ürün güvenliği açısından üst seviyelere çıkarılmıştır.

Misyon Ve Vizyon

Süreli arge çalışmaları ve teknoloji ile birlikte gelişim anlayışımız, eğitimli ve tecrübeli personelimiz ile vinç üretimi yapmak ve satış sonrası hizmet desteğimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.