ASM DEMİR ÇELİK SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. - Ekonomik, Kaliteli Uzman Kadro ve Bol Çeşit

0212 671 55 11

ASM Çelik firmasında kalite anlayışı, çelik malzemelerin zamanında karşılanabilmesi, uygun fiyat ve yüksek kalitede hizmet anlayışını show more

0212 671 55 11 / 0212 671 55 12

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No:44 - 45, B-1 Blok

http://www.asmdemir.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

ASM Çelik firmasında kalite anlayışı, çelik malzemelerin zamanında karşılanabilmesi, uygun fiyat ve yüksek kalitede hizmet anlayışını içermektedir.

Sektöründe eğitimli elemanlarımız, kalıp sektöründeki gelişmeleri ve talep eğilimlerini sürekli takip etmektedir. Firmamız istekler dorultusunda ürün çeşit ve ölçülerini arttırma gayreti içinde olup sektörde tanınmış bir isim olmayı hedef edinmiştir.

Firmamız müşteri odaklı çalışma ilkesini prensip edinmiş, Hızlı hizmet, doğru hizmet, her aşamada hızlı ve doğru teknik destek sektördeki payımızın artması ve devamlılığımız için önem taşımaktadır.

Firmamız; özellikle soğuk iş takım çelikleri, sıcak iş takım çelikleri , yüksek hız çeliği, semente çeliği, ıslah çeliği, paslanmaz çelik, alaşamsız takım çelikleri, otomat çelikleri, yay çelikleri, nitrasyon çelikleri ve daha birçok demir çelik mamüllerinin ticaretini yapmakta olup, Bu mamülleri kalıp, otomotiv, metal enjeksiyon sektörlerine sağlamaktadır.

ASM Çelik prensiplerinden ödün vermeden daha sağlam zemin üzerinde büyümeyi temel ilke edinmiştir. Ticari yaşamında kalıcı dostlukları benimser ve ekonomik gücünü maneviyatından almaktadır.

Firmamızda Standart ürünlerin tamamı mevcut olup kalite ve ebatlarda malzeme temini süratle yapılmaktadır.

ASM DEMİR ÇELİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. sizlere daha güvenli ve daha kaliteli bir hizmet vermekten onur duyar.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.