ASLAN KAZAN BÜKÜM SAN.

0212 671 89 13

Büküm işlerinin tamamını en gelişmiş ileri teknolojik makineleri ile gerçekleştiren firmamız büküm sanayide öncü olarak yoluna devam show more

0212 671 89 13

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 441, F-1 Blok

http://aslanbukum.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Büküm işlerinin tamamını en gelişmiş ileri teknolojik makineleri ile gerçekleştiren firmamız büküm sanayide öncü olarak yoluna devam etmektedir. 2010 yılında Melih ASLAN tarafından kurulan firma 20 yıllık tecrübesini bilgi ve birikimini her geçen sene katlayarak arttırıp ülkemizde büküm sanayi alanında faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Aslan Büküm hizmeti içerisinde silindir büküm, Kazan büküm, profil büküm, kılıcına lama flanş kıvırma, yakıt ve su tankları imalatı, dişli çemberleri imalatı, her türlü pota imalatı, portal kıvırma I, U ve H, Konik kıvırma, Teknik resme uygun imalat, her türlü silindir kıvırma, Q 219 a kadar boru ve yarım boru bükümü işlerini yine bunlarla beraber argon kaynakları ve plazma kesim, pres basım, boru imalatları, özel imalatlar vana, gemi, tekstil sanayisinde kullanılmak üzere her türlü malzemenin teminini de büyük bir itina ile yerine getirmektedir.

Ayrıca 1 – 90 mm arasında plazma kesimi, fittings, ve her türlü boru dirsek, makine imalatı ile tamamen özel imalatlar olarak üretilen ve isteğe göre her türlü ithal ürünler temin edilerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Aslan büküm yaptığı bütün işlerde teknolojik gelişmeleri takip ederek en kaliteli ürünleri piyasaya sunmaktadır. Sanayi alanında en başta gelen hassasiyetlerden biri de yapılacak işlerin sürelerinin iş potansiyelini en iyi şekilde takip ederek vaktinde tayin edilmesi ve günü geldiğinde teslim edilmesidir. Aslan büküm aldığı bütün işleri titizlikle takip ederek müşterilerine verdiği sözün gereği olarak vaktinde bütün işlerini teslim etmeyi ilke edinmiştir.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.