As Bakır Prinç Boru Profil Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız 1989 yılında İstanbul Dolapdere'de 120 m2'lik atölyesinde bakır, pirinc, bafon, boru ve profilleri soğuk çekme yöntemi ile üretmek show more

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, 34490, No: 316, D-3 Blok

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Firmamız 1989 yılında İstanbul Dolapdere’de 120 m2’lik atölyesinde bakır, pirinc, bafon, boru ve profilleri soğuk çekme yöntemi ile üretmek için çalışma hayatına başlamıştır. 1994 yılına kadar çalışmalarına bu adresinde devam etmiştir. 1994 yılı sonunda BAKIRSAN BORU ÇEKME ismi ile İstanbul Okmeydanın da 140 m2’lik yeni atölyesine taşınmıştır.

Geçen zaman zarfında pazar payını ve müşteri sayısını her geçen gün arttırmıştır. 2000 yılına gelindiğinde gelişen ve değişen piyasa şartları doğrultusunda İstanbul Topçular Kışla caddesindeki şu anda faaliyetini sürdürdüğü 180 m2’lik yeni atölyesine taşınmıştır. Bu arada firmamız üretim tekniklerini ve ürettiği ürünlerini geliştirerek ve değiştirerek daha çok sektöre hitap eder hale gelmiştir. 2005 yılına gelindiğinde firmamız ASSA MADEN ve METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.ni kurarak faaliyetlerine bu isim altında devam etme kararı almıştır. 2010 yılına gelindiğinde 2.firmamız AS BAKIR PİRİNC LTD.ŞTİ kurulmuştur. Firmamız Topçular İş Merkezinde 400 m2’lik yerinde bakır, pirinc, bronz, alüminyum ve mühendislik plastikleri satışı yapmaya başlamıştır.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak düşüncesi ile 2021 yılında İkitelli Demirciler Sitesinde 2. satış şubesini açmıştır. Kıymetli müşterilerimizin güveni ile sektördeki yerini güçlendirerek ticari faaliyetlerine devam eden firmamız imalat ve iki farklı adresteki satış noktaları ile siz kıymetli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya devam edecektir.

bize mesaj gönder