ARNA FORKLİFT PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

0212 671 13 22

Sanayi alanında uzman ve köklü bir firma olan ARNA FORKLİFT PAZARLAMA SAN TİC LTD. ŞTİ. bu sektörde kullanılan özellikli ekipman ve show more

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Sanayi alanında uzman ve köklü bir firma olan ARNA FORKLİFT PAZARLAMA SAN TİC LTD. ŞTİ. bu sektörde kullanılan özellikli ekipman ve malzemelerin teminini, ve temsilciliğini yapmaktadır.

Bünyesindeki tecrübeli ve teknik satış & pazarlama kadrosuyla, portföyünde bulunan ve pazarlamasını yaptığı ekipman ve malzemelerin uygulamaya dönük bilgi ve tecrübesini müşterilerine sunmaktadır. TSE Teknik Servis Hizmet Yeterlilik Belgesi’ ne sahip ARNA SERVİS birimiyle, satış öncesinden başlayan uygulama ve işletme tecrübesini satış sonrasına da taşıyarak yedek parça, servis, bakım ve yerinde uygulama hizmetlerini vermektedir.

Firma ortaklarının , sektörde 30 yılı aşkın süredir hizmeti olan şirketimiz , servis ve yedek parça kapsamında sürdürdüğü ve gün geçtikçe güçlendirerek dünyanın önde gelen büyük firmaları arasında önemli bir yere sahip olan HYUNDAI forkliftleri İstanbul Avrupa yakası yetkili servisliğini 2004 yılından beri sürdürmektedir.

Hizmetlerimizi müşterilerimize en iyi ve zamanında ulaştırabilmenin yolunun kadro kapasitesini ve eğitim seviyesini yükseltmekten geçeceğinin bilinciyle faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Şirketimiz HYUNDAI ( G.Kore ) forklift ve ATLET ( İsveç ) Depo içi ekipmanlarının yetkili servisi olarak , forklift ve depo içi ekipmanlarının satış sonrası makinenin bakımını yaparak kullanıcıya teslim eder. Ve kullanım şartları hakkında müşterimize , deneyimli ve konusunda uzman personeli ile eğitim verir.

1.8 Ton – 25 ton arası ( Dizel , elektrikli , Lpg’li ) forkliftler ve akülü depo içi ekipmanları ile kiralama hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca CONTINENTAL marka endüstriyel lastiklerinin yetkili bayiliğini yapan kuruluşumuz , bunun sorumluluğunun bilincinde , bu doğrultuda müşterilerimizin isteklerine en kısa zamanda ve doğru şekilde cevap vermek için ekip çalışmasına inanan takım ruhu ile hareket eden kendi işinde uzman , özverili , analitik düşünceye sahip ekip arkadaşlarımızla çalışmayı prensip hale getirmiştir.

Çünkü müşterilerimizle doğru iletişim , kaliteli hizmet kurumsal prensibimizdir. Bu ana temeller üzerinden hareketle ” Bizimle çalışan müşterilerimizin başarısı bizimde başarımızdır ” ilkesiyle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz . Müşterilerimize daha iyi ve kalite hizmet sunmak ve bu kalitenin devamlılığını sağlamak için gelişen teknolojiyi takip etmek , müşterilerimizi bilgilendirmek için kendimizi sürekli yeniliyor ve eğitiyoruz.

Forklift arızalarında , bulunduğunuz yerde veya en son teknolojiyle donatılmış kendi atölyemizde , yetkili ve deneyimli servis elemanlarımızla gecikmesiz hizmet vermekteyiz.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.