ALTUNTAŞ YEDEK PARÇA MAKİNA İMALATI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

0212 549 34 21

05.06.1990  Tarihinde  Bayrampaşa,da  Zer  sanayi  sitesinde  her  türlü  otomat  işlerinde  firmalara  hizmet  vermek  amacı  ile show more

0212 549 34 21

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 214, C-2 Blok

http://www.altuntasmakina.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

05.06.1990  Tarihinde  Bayrampaşa,da  Zer  sanayi  sitesinde  her  türlü  otomat  işlerinde  firmalara  hizmet  vermek  amacı  ile  Selahattin  ALTUNTAŞ tarafından  kurulmuş  olan  firmamız   bu  bölgede  on  yıl   müşterilerine  hizmet  verdikten  sonra  hizmet  şartlarının  değişimi ve  gelişimi  nedeni  ile İkitelli  Organize  Sanayi  Bölgesi  Demirciler  Sanayi  Sitesine taşınmıştır.  Gelişen  teknoloji  ve  müşteri  istekleri  doğrultusunda  firmamız  kendini geliştirerek  müşteri  memnuniyetini  esas  almış, yeni  yerinde  Müşteriye  hizmet  faaliyetlerini  sürdürmektedir.

Misyonumuz

Otomotiv yedek parça ve talaşlı imalat sektörüne hizmet veren Altuntaş firması müşterilerimizin ve muhtemel müşterilerin beklentileri doğrultusunda kalite seviyesi yüksek mamul üreterek hizmet vermek için vardır. Bu doğrultuda firmamız çalışanlarını Kalite Yönetim Sistemi hakkında eğiterek bilinçlendirmek, Ayrıca oluşturulan takım ruhundan faydalanarak üretimde yenilikler yaratmak ve bunları son kullanıcısına en kısa zamanda ulaştırıp sektördeki en etkin şirketlerden biri olarak yerini sağlamlaştırmak için süreksel gelişimini devam ettirmeyi hedeflemiştir.

Vizyonumuz

Otomotiv yedek parça ve talaşlı imalat üretiminde faaliyet gösteren firmamızı; bu pazara teknolojik gelişmeler ışığında yön verecek bir şirkete dönüştürmektir.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.