ALESTA PASLANMAZ ÇELİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

0212 549 73 48

ALESTA PASLANMAZ ÇELİK SAN. TİC. ve LTD. ŞTİ. 2015 yılında kurulmuştur. Sektör içerisinde 35 yıllık deneyime sahiptir. Firmamız uzman show more

0212 549 73 48 / 0212 549 73 49

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 162, B-7 Blok

http://alestapaslanmaz.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

ALESTA PASLANMAZ ÇELİK SAN. TİC. ve LTD. ŞTİ. 2015 yılında kurulmuştur. Sektör içerisinde 35 yıllık deneyime sahiptir. Firmamız uzman teknik personeli ile paslanmaz çelik sektöründe imalat ve ithalatçı firma olarak hizmet vermektedir.

Firmamız; Sanayi sektörünün ihtiyacı olan malzemeleri standartlara uygun olarak stoklarda bulundurup satışa sunmaktadır.

ALESTA PLASMANMAZ ÇELİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Vizyonu; Paslanmaz çelik sektöründe bir marka olmak ve sektör içindeki başarı grafiğinin devamlılığını sağlamaktır.

Yaptığımız her işi ilk seferdeki heyecan, azim, hızlılık ve güler yüzlü olarak en üst seviyede siz değerli müşterilerimize hizmet vermek ve sizden almış olduğumuz güç ve heyecanla sektördeki kalıcılığımızı pekiştirmektir.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı siz değerli müşterilerimize çok teşekkür eder iş ve özel hayatınızda sağlık ve başarılar dileriz.

Saygılarımızla;
Alesta Paslanmaz Çelik San. Ve Tic. Ltd. Şti.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.