ADEN OTOMATİK KAPI VE PANJUR SİST. TİC. LTD. ŞTİ.

0212 549 02 30

2006 yilinda çalışmalarına başlayan firmamız, gerçekleştridiği birçok projede yenilikci ve profosyonel yapısı ile sektöründe hızlı show more

0212 549 02 30

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 310/B, D-2 Blok

http://adenotomasyon.com.tr

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

2006 yilinda çalışmalarına başlayan firmamız, gerçekleştridiği birçok projede yenilikci ve profosyonel yapısı ile sektöründe hızlı bir ilerleyiş göstermiştir. ORTADOĞU OTOMASYON ismi ile yurtdisi faaliyetlerine baslamis olup 2015 yilinda ise ADEN OTAMATİK KAPI SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ. Firmasını kurarak İstanbul’da faaliyetlerine başlamıştır. ADEN OTAMATİK KAPI SİSTEMLERİ yurt dışında edinilmiş tecrübesi ile yurt içinde faaliyet göstermektedir.

ADEN OTAMATİK KAPI SİSTEMLERİ; Aluminyum Kepenk Sistemleri, Tam Hermetrik ve Yari Hermetrik Ameliyathane Kapilari, Bahçe Otomasyonları, Bariyer Sistemleri, Çelik Kepenk Sistemleri, Döner Kapılar, Fotoselli Kapılar, Garaj Kapıları, Hangar Kapıları, Hava Perdeleri, Hızlı Pvc Kapılar, Panjur Sistemleri, Seksiyonel Kapılar, Yangin Kapilari gibi bircok alanlarında çözümler üretmektedir.

ADEN OTAMATİK KAPI SİSTEMLERİ, üretim ve montaj hizmetleri sunarak sorunsunz bir şekilde komple bir teslimat sunmaktadır.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.