ACA ISITEL REZİSTANS

0212 671 87 04

Her türlü ısı elemanlarının üretiminde standart ve özel siparişlerinizde sizlere hizmet sunmaktayız.

Amacımız Türkiye ve Dünya show more

0212 671 87 04

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 172/B, B-7 Blok

http://www.isitelrezistans.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Her türlü ısı elemanlarının üretiminde standart ve özel siparişlerinizde sizlere hizmet sunmaktayız.

Amacımız Türkiye ve Dünya ülkelerinde tanınmak, her türlü desteği vermek ve de yine Türkiye ve Dünya genelindeki ilgili sanayi fuarlarına katılmaktır.

Firmamız, müşterilerimizin rezistans taleplerini en kısa zamanda, güvenilir rezistans çözümleri oluşturarak, sertifikalı ve kaliteli malzemeler ile fiyat – kalite oranını daima göz önünde bulundurarak en güvenilir rezistansları hizmetlerine sunma gayreti içerisindedir.

Bu çerçevede firmamız; müşterilerimizin ve endüstrinin çok çeşitli türlerdeki rezistans ihtiyaçlarını tek kaynaktan çözüme ulaştırabilmelerini sağlamak amacıyla daima ürün çeşitliliğini arttırmaktadır.

Vizyonumuzu ve Misyonumuzu devamlı güncel tutarak daha hızlı ve güvenilir hizmet sunma anlayışı içerisindeyiz.

Günümüz teknolojisini yakından takip ederek ve kendi bünyemizde fizibilite ederek kaliteli ve profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Burada görmüş olduğunuz rezistans ürünleri müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre firmamız mühendislerince dizayn edilerek, güvenilir çözüme ulaştırılmaktadır.

Müşteri ilişkilerinde öncelikli hedefimiz müşterilerimize ACA ISITEL Rezistans ile çalışmanın avantajlarını yaşatmaktadır.

Sizleri de bu avantajları keşfetmeye davet ediyor, rezistans konusundaki her türlü ihtiyacınıza çözüm üretmek istiyoruz…

Bize Güvenin Çünkü Unutmayın ki
“Birşeyi Üretmek Kolaydır, Ancak Kaliteyi Üretmek Emek ve Profesyonellik İster.”

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.